Uživatel nepřihlášen
Hvězdy a Draci
RSS kanál blogu
Píše: vegasss7771 - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.

GRAND THEFT AUTO VI a činnosti, které v něm chci

Pátek 6.3.2015 16:54 - Autor: vegasss7771
To se mi líbí
GRAND THEFT AUTO VI a činnosti, které v něm chci
  1. SPORTOVNÍ AKTIVITY

 1. SURFOVÁNÍ - K správnému hipsterovi patří i jeho surfové prkno. A tak se budete moci chovat jako nejlepší surfer na světě, Kelly Slater.

 2. LYŽOVÁNÍ - Ten, kdo miluje lyžování, tak jako náš bývalý prezident a ekonom Václav Klaus, ten si může zalyžovat na svazích nejedné z hor ve státě Los Santos.

 3. BMX - Kdo má rád trikování na kole, ten by se jistě hodně vyblbl ve skate parku a taktéž na U-rampě.

 4. IN-LINE AGRESSIVE – Ve městě můžete sjíždět hromadu zábradlí, laviček a komunálních prvků a dělat tak triky za něž by se byl býval nestyděl kdejaký agressive in-linista.

 5. HOROLEZECTVÍ – Tak jako správný hipster surfuje, tak i správný climber si vždy najde nějakou tu skálu či horu, kterou chce zdolat.

  1. SOCIÁLNÍ AKTIVITY

 1. HOSPODA – Je pátek večer, a Vy nechcete zevlovat doma a žena Vás prudí? Co takhle zajít do jednoho z mnoha pubů a postěžovat si na vládu, svoji nadváhu a na manželku, která neumí pořádně uvařit večeři. Toť vše skýtá HOSPODA.

 2. POKER – Umíte to dobře s kartami a nestydíte se to dokázat ostatním protihráčům? Co takhle zajít do kasína a zahrát si poker?

 3. KNIHOVNA- Máte rádi čtení anebo jen chcete získat znalosti z různých vědních oborů? Stačí si zajít do městské veřejné knihovny a můžete si půjčovat knihy, které Vás pohladí na duši.

 4. ZOO – Jste velkým nadšencem zvířat a chcete si o nich zjistit něco víc? Není nic snažšího, než navštívit zoologickou zahradu, kde najdete všechna různá zvířátka, která pochází z Asie, blízkého Východu, či Jižní Ameriky. Za mírný poplatek si je můžete i vyfotit.

 5. KINO – Máte dost sezení u televize, kde nic nedávají a když ano, tak pořad co deset minut přerušují pitomými reklamami na vložky, či jogurty? Vyražte se svou drahou polovičkou do kina, kde hrajou krátké, leč vtipné grotesky z éry němého filmu. Charlie Chaplin rulezzz.

 1. NEZÁKONNÉ AKTIVITY

 1. PAŠOVÁNÍ LIDÍ – Najměte si, či kupte kamion, naložte ho zmrazeným masem jako zástěrkou pro Vaše nové podnikání. Za ochrannou přepážkou totiž budete pašovat lidi z Východního bloku.

 2. VÝROBA A PRODEJ DROG – Chcete-li si výrazně finančně přilepšit, tak není nic snažšího než začít pěstovat hulení – pro neznalce marihuanu - , kterou pak musíte prodat puberťákům. Na vyšším levelu budete moci vařit pervitin, heroin či kokain.

 3. ÚNOSY LIDÍ – Když už nemáte peněz nazbyt a vážně je nutně potřebujete (třeba na zvelebení Vašeho sídla), tak uneste syna či dceru naftového či softwarového magnáta, a pak jen čekejte až Vám pošlou výkupné na Váš anonymní účet ve Švýcarsku.

 4. TÝRÁNÍ ZVÍŘAT – Nebaví Vás už starat se o svého psa? Nechte ho vyhladovět a pak ho uvažte u pangejtu, kde ho najde bezdomovec, pro kterého bude Váš Alík jistě chutnou večeří.

 5. VRAŽDY NA OBJEDNÁVKU – Jste na mizině a skutečně se neštítíte žádné nelegální práce? Co takhle přijmout nabídku na to, aby se z Vás stal smrtící hitman, který čistě odvede svoji práci a ještě si přitom pěkně přividělá. Codename 47 rulezzz.

 1. PARANORMÁLNÍ AKTIVITY

 1. UFO – Chcete vyfotit UFO a stát se tak slavným, leč pro někoho přitroublým badatelem ve stylu Ericha von Dänikena? Není nic snažšího než pozorně sledovat noční oblohu a čekat na TEN OKAMŽIK.

 2. LOVENÍ DUCHŮ – Vy víte, že v jednom starém – dnes už nepoužívaném hotelu z viktoriánské éry – straší. Co se rozhodnete udělat? No přece nastražíte fotopasti a počkáte si na výsledek Vašeho lovu.

 3. KRUHY V OBILÍ – Jste na venkově a náhle od místních farmářů dostanete avízo, že se jim tady objevil veliký – určitě ne lidmi – vytvořený obrazec. Co uděláte? Nasednete do vrtulníku a vše vyfotíte ze všech úhlů pohledu. Snímky poté prodáte místnímu UFO magazínu – UFO Daily.

 4. MASOŽRAVÉ STROMY – Určitě jste už slyšeli o tom, že v mokřadech La Puega, místní venkovní části Los Alamos, existují stromy, které dokážou pozřít lidského jedince. Vy se však vůbec nebojíte a donesete listy stromů do redakce Nature.

 5. YETTI – Badatelé a současně manželé Anvilovi Vás požádají o pomoc při stopování a lovu Yettiho. Dokážete odolat této nabídce? Já věru doufám, že ne!!!

 1. PRACOVNÍ AKTIVITY

 1. VYHAZOVAČ V GAY KLUBU – Jste-li nabušený, sladce vypadající muž kolem třicítky, není nic snažšího, než-li pracovat jako ochranka v klubu.

 2. STROJVŮDCE – Milujete-li vláčky, mašinky a vše, co je s železnicí spojené, staňte se strojvůdcem pro Fan Expres.

 3. SOUKROMÉ OČKO – Máte-li rádi detektivní práci, tak cožpak si neotevřít vlastní detektivní kancelář, kde budete špehovat nevěrné manželky a podobně.

 4. BARMAN – Milujete noční život a krásné holky, které se (až moc nahlas) baví, tak určitě přijmete nabídku stát se profesionálním barmanem.

 5. DJ – Hudba je Váš styl? No není to až moc real? Staňte se hvězdou všech velkých festivalu a dokažte, že Deadmau5 a Avicii jsou jen zpovykaní loseři.

Poddotek na okraj: popusťte uzdu své fantazii a napište, co byste si přáli v příštím Grand Theft Auto!!!

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku GRAND THEFT AUTO VI a činnosti, které v něm chci
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
vegasss7771    O to větší sranda by byla, kdyby v Los Santos byly sjezdovky. Dokonce si dokážu představit jízdu na sněžném skůtru, tak jak tomu bylo v MODERN WARFARE II.vegasss7771vegasss7771209    25.3.2015 17:26 vegasss7771

O to větší sranda by byla, kdyby v Los Santos byly sjezdovky. Dokonce si dokážu představit jízdu na sněžném skůtru, tak jak tomu bylo v MODERN WARFARE II.

Lubajz    Los Santos je město a ne stát...a pochybuju že by sis tam někde zalyžoval, možná tak v tom North Yanktonu.Lubajzlubajz14312    25.3.2015 11:22 Lubajz

Los Santos je město a ne stát...a pochybuju že by sis tam někde zalyžoval, možná tak v tom North Yanktonu.

vegasss7771   1x   Přestřelka na svahu? To by mohlo být cool.vegasss7771vegasss7771209    13.3.2015 10:35 vegasss7771

Přestřelka na svahu? To by mohlo být cool.

GTA 5 Fan    S tím, jak vysoko nasadilo laťku GTA 5 se už těžko bude vymýšlet něco revolučního... Samozdřejmě zní fajnově to lyžování, které by se dalo využít i v misi, co taková přestřelka na sjezdovce? :-) jinak bych spíš řešil, čeho se ve hře vyvarovat... nesmyslně u sebe hráč může nosit arzenál zbraní co ani nevyužije, zavedl bych systém inventáře jako v Mafii. Normálně by u sebe mohl skrývat pouze 1 nebo dvě pistole, případně něco typu UZI, pokud by měl kabát, mohl by u sebe skrývat třeba brokovnici nebo útočnou pušku. A určitě bych uvítal víc než jedno město na mapě. :-)GTA 5 Fangta-5-fan20439    10.3.2015 21:00 GTA 5 Fan

S tím, jak vysoko nasadilo laťku GTA 5 se už těžko bude vymýšlet něco revolučního... Samozdřejmě zní fajnově to lyžování, které by se dalo využít i v misi, co taková přestřelka na sjezdovce? :-) jinak bych spíš řešil, čeho se ve hře vyvarovat... nesmyslně u sebe hráč může nosit arzenál zbraní co ani nevyužije, zavedl bych systém inventáře jako v Mafii. Normálně by u sebe mohl skrývat pouze 1 nebo dvě pistole, případně něco typu UZI, pokud by měl kabát, mohl by u sebe skrývat třeba brokovnici nebo útočnou pušku. A určitě bych uvítal víc než jedno město na mapě. :-)

vegasss7771    antiku: Vlastně, co si vzpomínám, tak v GTA San Andreas jste museli zničit ganjové políčko, ale tady bych spíše drogy vyráběl.vegasss7771vegasss7771209    8.3.2015 14:28 vegasss7771

antiku: Vlastně, co si vzpomínám, tak v GTA San Andreas jste museli zničit ganjové políčko, ale tady bych spíše drogy vyráběl.

vegasss7771    Prosím diskutující, aby se chovali slušně a respektovali jiné názory než JEN ty svoje.vegasss7771vegasss7771209    8.3.2015 14:26 vegasss7771

Prosím diskutující, aby se chovali slušně a respektovali jiné názory než JEN ty svoje.

antiku     V GTA 5 není poker? Tu hospodu bych bral :D Tak nějak to k tomu patří, jinak KINO na způsob YouTube. Přece jenom existuje spousta krátkých filmečků a takto by mohli někteří se více ukázat. Ty drogy to mě láká od doby co jsem dokoukal Breaking Bad 8-)antikuantiku10022    7.3.2015 20:55 antiku

V GTA 5 není poker? Tu hospodu bych bral :D Tak nějak to k tomu patří, jinak KINO na způsob YouTube. Přece jenom existuje spousta krátkých filmečků a takto by mohli někteří se více ukázat. Ty drogy to mě láká od doby co jsem dokoukal Breaking Bad 8-)

TDUmaniak   4x   GTA a Mars. .
Tady někdo pěstuje hulení i mimo hru. :D
TDUmaniaktdumaniak29836
    7.3.2015 20:17
TDUmaniak

GTA a Mars. .
Tady někdo pěstuje hulení i mimo hru. :D

Big Boss   4x   Tohle je myšleno vážně, nebo to je troll ? Nějak to nedokážu rozeznat :DBig Bossbig-boss20351    7.3.2015 16:35 Big Boss

Tohle je myšleno vážně, nebo to je troll ? Nějak to nedokážu rozeznat :D

vegasss7771    megararak: Vesmír? No inu proč ne, třeba taková základna na Marsu? ? ?vegasss7771vegasss7771209    7.3.2015 14:17 vegasss7771

megararak: Vesmír? No inu proč ne, třeba taková základna na Marsu? ? ?

megararak    Bylo by fajn kdyby se to nove dlc pro GTA V odehrávalo v Norh Yanktonu a tam by se dalo lyžovat .
Jinak v GTA 6 bych chtěl více otevřených boduv, nové město, nebylo by špatný tam mít zase 3 postavy klidně i víc. Možná kdyby se GTA 6 odehrávalo někde trošku v budoucnosti nebylo by špatný vyletěl do vesmíru a navštívit třeba Mars .
megararakmegararak23490
    7.3.2015 12:10
megararak

Bylo by fajn kdyby se to nove dlc pro GTA V odehrávalo v Norh Yanktonu a tam by se dalo lyžovat .
Jinak v GTA 6 bych chtěl více otevřených boduv, nové město, nebylo by špatný tam mít zase 3 postavy klidně i víc. Možná kdyby se GTA 6 odehrávalo někde trošku v budoucnosti nebylo by špatný vyletěl do vesmíru a navštívit třeba Mars .

vegasss7771    Miky: Opraveno, díky za upozornění.vegasss7771vegasss7771209    6.3.2015 17:11 vegasss7771

Miky: Opraveno, díky za upozornění.

Miky člen redakce    Dej na začátek obrázek, ať to lépe vypadá. Dáš Další údaje a tam to najdeš ;-)Mikymiky3    6.3.2015 17:00 Miky

Dej na začátek obrázek, ať to lépe vypadá. Dáš Další údaje a tam to najdeš ;-)

O autorovi blogu

vegasss7771
vegasss7771
Muž, 29 let, Havířov (Ostrava)
Mám rád vše od sci-fi, fantasy, space opery. Hraju Pokémony a Magicy na základní úrovni s bráchou, bydlím v Havířově u Ostravy takže kdo by měl chuť zajet třeba do hospůdky na jedno tak nejsem proti.
Založit herní BLOG